cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Wrześniowy numer „Naszego Kolportera” już dostępny

Rozpoczął się nowy rok szkolny, który z powodu pandemii będzie wyzwaniem dla nauczycieli, uczniów, rodziców. W tak specyficznych warunkach szczególnego znaczenia nabiera prasa, która wspiera proces edukacji – to główny, ale to nie jedyny temat, który znajdziecie we wrześniowym wydaniu „Naszego Kolportera”. Numer jest już dostępny.  A my polecamy Wam wybrane artykuły:

„Gazeta do tornistra” – Czy oferta wydawców prasowych może okazać się wsparciem dla systemu edukacji w czasach pandemii? Na ile ważna jest dziś prasa dla ucznia i nauczyciela?

„Wojsko na łamach” – Według Centrum Badania Opinii Społecznej, aż 83% Polaków ma zaufanie do wojska. Zaufanie do polskiej armii rośnie sukcesywnie już od kilkunastu lat. Podobnie zresztą jak zainteresowanie wojskiem i jego historią.

„Jubileusz Kolportera” – Lata 2015-2020 to w historii spółki czas wielu ciekawych i nowych inicjatyw, nowych produktów, ale też zupełnie nowych wyzwań.

„Trzymam się swojej zagrody” – Olga Bończyk to kobieta pracująca. Występuje w serialach, gra w spektaklach teatralnych, nagrywa płyty. Chwile wytchnienia od zgiełku znajduje we własnym domu.

„Polskie gazety we wrześniu 1939 r.” – Już po napaści Niemiec na Polskę, we wrześniu 1939 r., wiele polskich dzienników w dalszym ciągu docierało do czytelników.

Ponadto:

Horoskop, krzyżówka, quiz dla omnibusów, porady psychologa i dobre do czytania.

Zapraszamy do lektury!