cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Nasz Kolporter” zachęca do aktywności fizycznej

Jesteśmy nie tylko coraz starszym, ale i coraz bardziej schorowanym społeczeństwem. Choroby sercowo-naczyniowe, nadciśnienie, cukrzyca, otyłość, choroby kręgosłupa – to dziś dolegliwości, z którymi zmagają się miliony Polaków. Wpływ na to ma nasza przerażająco słaba kondycja. Mimo iż letnie miesiące i wakacje zachęcają do aktywności, to nadal większość z nas wybiera raczej pasywny wypoczynek. Jaka jest tego przyczyna? Jak można zmienić ten stan rzeczy i jaka w tym procesie jest i może być rola prasy? O tym piszemy w artykule „Aktywność na zdrowie”, który jest naszym tematem numeru.

W czerwcowym wydaniu polecamy także artykuły:

„Zachęćmy ludzi do czytania” – Rozmowa z Grzegorzem Fibakiewiczem, prezesem Kolportera.

„Czas na remont, czas na ogród” – Wiosna i lato to tradycyjnie czas porządków, zmian oraz remontów. Badania pokazują, że Polacy lubią wykonywać samodzielnie drobne prace remontowe, opierając się oczywiście na poradach ekspertów. A gdzie możemy znaleźć sprawdzone porady? Oczywiście w prasie – poradnikowej i eksperckiej.

„65 lat Nagród Historycznych Polityki” ­– Nagrody Historyczne POLITYKI w tym roku obchodzą 65 lat istnienia. To najdłużej przyznawane w Polsce wyróżnienie za publikacje książkowe o naszej najnowszej historii. Fenomen na rynku wydawniczym.

„Grill po polsku” – Czy nam się to więc podoba, czy też, nie od lat nieodłącznym elementem spędzanych w kraju wakacji jest zapach grillowanego mięsa.

„Gazeta Wyborcza” świętuje 35-lecie” – „Gazeta Wyborcza” jest największym opiniotwórczym dziennikiem w Polsce od ponad 30 lat. W 2014 roku jako pierwszy tytuł w kraju wprowadził model subskrypcyjny, który okazał się strzałem w dziesiątkę.

W czerwcowym majowym numerze również: gwiazda numeru, nowości prasowe, historia prasy, dobre do czytania, statystyki, krzyżówka, psycholog radzi, quiz dla omnibusów oraz horoskop.

Przyjemnej lektury!