cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów
TransMania

TransMania z nagrodami

Na początku września br. ruszył konkurs dla sprzedawców pn. „TransMania” organizowany przez Departament Usług Elektronicznych Kolportera. Uczestnicy przez pół roku będą zbierali punkty, które następnie wymienią na nagrody.
 

TransMania
Za każdy zrealizowany rachunek sprzedawca otrzymuje 1 punkt (fot. Rafał Sabat)

Organizowany po raz pierwszy konkurs adresowany jest do właścicieli punktów handlowych i sprzedawców obsługujących Terminale Uniwersalne TU z usługą TransKasa, umożliwiającą opłacanie rachunków domowych. – Teraz, oprócz marży uzyskiwanej od każdego przyjętego rachunku, sprzedawcy mogą również liczyć na dodatkowe nagrody – mówi Sławomir Borkowski, menadżer ds. rozwoju w Departamencie Usług Elektronicznych Kolportera S.A. – Liczymy, że dzięki temu właściciele punktów handlowych jeszcze aktywniej będą zachęcali swoich klientów do opłacania rachunków w systemie TransKasa.
Za każdy przyjęty do realizacji rachunek TransKasy sprzedawca otrzyma 1 punkt. Pod uwagę są brane rachunki za telefon, prąd, gaz, przelewy bankowe i opłaty ubezpieczeniowe. Punkty naliczane są za każdy prawidłowo przyjęty rachunek, niezależnie od wysokości naliczonej opłaty. Naliczanie punktów odbywa się w systemie opracowanym przez Departament Usług Elektronicznych. Zgromadzone punkty nie podlegają wymianie na gotówkę, a jedynie na nagrody.
Rodzaj nagród jest oczywiście uzależniony od liczby zebranych punktów. Za 270 pkt. (to minimalna stawka punktowa) sprzedawca otrzyma kosmetyki Dr Irena Eris, ale do wygrania jest także suszarka do włosów (720 pkt.), telefon Nokia 1616 (1300 pkt.), zestaw kosmetyków Dr Irena Eris (1300 pkt.), zestaw głośnomówiący BlueTooth Nokia HF-210 (1900 pkt.), voucher na usługi i produkty Dr Irena Eris (2330 pkt.) i telefon Emporia Talk 2900 pkt.
Konkurs potrwa do 29 lutego 2012 roku, ale jeśli ktoś wcześniej zbierze wystarczającą liczbę punktów, będzie je mógł zamienić na nagrody już po trzech miesiącach, czyli od grudnia 2011 r.
 
Więcej szczegółów na temat konkursu można znaleźć tutaj.
 
GK

Dodaj komentarz