cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Urodzinowa „Gala” z konkursem


W najnowszym wydaniu dwutygodnik „Gala” świętuje 11. urodziny. Z tej okazji redakcja przygotowała jubileuszową sesję zdjęciową oraz specjalną okładkę, a w serwisie gala.pl konkurs dla czytelników.
W urodzinowej sesji wzięło udział 11 polskich gwiazd – aktorów i osobowości telewizyjnych – które wcieliły się w kultowe postaci światowego kina. W podróż legendarnym Orient Expressem wyruszyli z „Galą” m.in.: Anna Dereszowska (jako Liza Minnelli), Kinga Rusin (jako Greta Garbo), Joanna Liszowska (jako Jack Sparrow z „Piratów z Karaibów”), Daria Widawska (jako Marlena Dietrich), Jan Wieczorkowski (jako Forrest Gump) i Justyna Pochanke (jako Panna Młoda z filmu „Kill Bill”). Z okazji jubileuszu magazyn ukazał się ze specjalną, rozkładaną okładką (z dodatkową stroną do wewnątrz). Po jej rozłożeniu czytelnicy mogą zobaczyć 7 gwiazd w filmowych stylizacjach.
11. urodziny „Gali” znalazły swoje odzwierciedlenie w serwisie gala.pl. Na specjalnie przygotowanej podstronie prowadzony jest konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.
(na podstawie informacji G+J Polska)

Dodaj komentarz