cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Grudniowe „Dziecko” już w sprzedaży

dziecko 12 2014
W najnowszym wydaniu miesięcznika „Dziecko” znalazły się m.in. pomysły na zabawy na zimowe wieczory, coaching dla mam oraz mnóstwo propozycji prezentów dla maluchów. Magazyn zaoferował również czytelnikom 72 kupony rabatowe uprawniające do zakupów ze zniżką aż do 80 proc.
W grudniowym numerze „Dziecka” czytelnicy znajdą odpowiedzi m.in. na pytania, jak pogodzić potrzeby rodziców z potrzebami malucha, jak rozwiązywać konflikty, które pojawiają się po narodzeniu dziecka czy jak reagować na zachowania dziecka, które sprawiają rodzicom ból. Redakcja podpowiada, które miejsca są przyjazne rodzicom z dziećmi, jaką dietę powinna wybrać karmiąca mama i jakie potrawy można gotować razem z dziećmi.
W magazynie „Dziecko” pojawiły się też porady dotyczące pielęgnacji bobasa, jego rozwoju, a dla mam – pogotowie laktacyjne oraz porady dotyczące doboru odpowiedniego stanika na czas ciąży i karmienia piersią.
Przyszłe mamy dowiedzą się, jak wygląda badanie USG oraz jak inne czytelniczki wspominają pierwsze dni po porodzie.
W magazynie można znaleźć też 72 kupony rabatowe na zakupy dla całej rodziny m.in. na zabawki, ubrania i kosmetyki, ze zniżką nawet do 80%, do wykorzystania zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych oraz dodatek z propozycjami prezentów gwiazdkowych dla maluchów.
Najnowsze wydanie magazynu można kupić z dodatkiem do wyboru – grą planszową w cenie 9,99 zł albo książką z serii „Disney” lub „Mądra Mysz” w cenie 5,99 zł. Cena pisma w wersji podstawowej to 1,99 zł.
Magazyn „Dziecko” jest dostępny m.in. w salonikach prasowych Kolportera i salonach Top-Press.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz