cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Wprost” z agentem na okładce


Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” (nr 35/2012), z agentem Tomkiem na okładce, jest już dostępne w sprzedaży.
We „Wprost”, w oczekiwaniu na jesienną ofensywę polityczną, Piotr Najsztub pyta… Aleksandra Kwaśniewskiego, Anna Gielewska i Piotr Śmiłowicz sprawdzają, co ma w teczce poseł Tomasz Kaczmarek, a Andrzej Stankiewicz pisze o „Widzeniu podwójnym” na sprawę prof. Jerzego Szaflika i przeszczepów rogówki.
Ponadto w najnowszym „Wprost”:
– „Bracia, trochę Polacy” – Aram i Dawid Harutyunyanowie od lat walczą z urzędniczą machiną o legalizację pobytu w Polsce. Przybyli tu w 1993 r., gdy mieli jeden dziewięć, drugi dziesięć lat. W tym roku ich legalny pobyt kończy się 20 września.
– „Zdrada nasza powszednia” – pisanie o romansach, iskrzeniu, czyli eufemistycznie o zdradzie leżącej u początków kolejnych love stories, zmienia nasz stosunek do postrzegania relacji pozamałżeńskich. Według ostatnich badań prof. Zbigniewa Izdebskiego, do niewierności w związkach przyznaje się 28 proc. kobiet i 16 proc. mężczyzn.
– „Przesyłka do rąk własnych” – PKO BP za 240 mln zł przejmie zapewne Bank Pocztowy. Zdobyli milion klientów, ale żeby ten bank działał jak należy, potrzebuje ponad pół miliarda złotych inwestycji. Poczta Polska nie ma takich pieniędzy, więc my ich uratujemy – mówi menedżer PKO BP. Na razie PKO BP ma w banku 25 proc. plus jedną akcję.
– „Piękny 60-letni” będzie węszyć, szukać, a czasem sam wyznaczać sprawiedliwość. Bogusław Linda jako komisarz, główny bohater serialu „Paradoks”, zagra mężczyznę chłodnego. Czy choć trochę zbliży się do swoich kultowych ról w „Krollu” i „Psach”?
– „Metafizyka maratończyka” – stan upojenia biegiem, ów słynny naturalny odlot, jeszcze niedawno uważany był przez naukowców za mit. Dziś mamy pewność, że euforia biegacza ma uzasadnienie fizjologiczne.
Najnowsze wydanie tygodnika WPROST w salonikach prasowych i kioskach od poniedziałku, 27 sierpnia 2012 r.
(na podstawie informacji Media Point Group)

Dodaj komentarz