cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Czwarte wydanie „Sztuki Życia”


Ukazał się czwarty numer „Sztuki Życia” – wydawnictwa  specjalnego POLITYKI Spółdzielni Pracy. Magazyn liczy 124 strony i kosztuje 14,99 zł.
Kolejna „Sztuka Życia” pod redakcją Ewy Wilk tak jak poprzednie trzy wydania stara się dostarczyć czytelnikowi rad, jak mieszkać i jeść, gdzie podróżować, co czytać, czego słuchać, jak dostrzegać piękno i jak się nim otaczać.
Wydanie zostało podzielone na 5 rozdziałów: sztuka bycia sobą, sztuka piękna, sztuka konsumpcji, sztuka dobrej formy i sztuka bycia razem.  Znajdują się w nim m.in. wywiady z Piotrem Polkiem o pasji stolarskiej, Andriejem Konczałowskim o zmaganiach z rzeczywistością sowieckiej Rosji i hollywoodzkiej Ameryki oraz z Andrzejem Klesykiem, prezesem PZU, o życiowych pasjach i niespełnionym marzeniu o aktorstwie.
W numerze m.in. także sylwetka Małgorzaty Braunek, historia dziewięciu tatuaży Zofii Klepackiej – brązowej medalistki z Londynu, saga rodziny Starmachów, moda na retro, slow i dobry polski dizajn oraz 100 najciekawszych płyt XXI wieku i godne polecenia audiobooki. W związku ze zbliżającym się okresem gorączkowych świątecznych zakupów dwaj pisarze, laureaci Paszportów POLITYKI, Jacek Dehnel i Michał Witkowski napisali do „Sztuki Życia” felietony o obdarowywaniu się prezentami.

Dodaj komentarz