cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„TYGODNIK Przeglądu Sportowego” – nowy magazyn

tygodnik ps
„TYGODNIK Przeglądu Sportowego” – nowy magazyn wydany przez Ringier Axel Springer Polska trafił na rynek 10 kwietnia. Sportowy tygodnik poświęcony jest wielu dyscyplinom sportu i bohaterom sportowych aren, którzy wzbudzają u polskich kibiców największe emocje.
Ukazujący się w środy magazyn oferuje autorskie podsumowania najważniejszych wydarzeń sportowych minionego weekendu i zapowiedzi najciekawszych rozgrywek planowanych na kolejną sobotę i niedzielę. „Tygodnik Przeglądu Sportowego” wyróżnia duża różnorodność tematyczna, a ekskluzywne wywiady pozwolą czytelnikom poznać od kulis największe gwiazdy polskiego i światowego sportu.
Tygodnik to również wysokiej jakości publicystyka i reportaże, ukazujące różnorodność sportu i jego najważniejsze problemy. Autorami komentarzy, opinii i felietonów dla magazynu będą znani sportowcy i eksperci, ale także przedstawiciele świata kultury i polityki, który pasjonują się sportem. Obszerną część magazynu zajmują rubryki lifestylowe, nawiązujące do tematyki sportowej. Czytelnicy znajdą w tygodniku porady dla osób amatorsko uprawiających sport i wiele ciekawych tematów związanych z motoryzacją.
– Nie ma dziś na polskim rynku ogólnopolskiego tygodnika sportowego, a jesteśmy pewni, że istnieje coraz większe grono kibiców, którzy chętnie sięgną po tego typu lekturę. Zamierzamy pokazać im te aspekty sportu, których nie da się zobaczyć w telewizji. Chcemy odpowiedzieć nie tyle na pytanie, kto wygrał lub przegrał, ale dlaczego tak się stało i jakim człowiekiem jest zarówno wygrany, jak i przegrany. Chcemy, by nasz tygodnik pokazywał sport od kulis, wchodził w jego trzewia i podkreślał całe piękno sportowych zmagań i emocji – mówi Marcin Kalita, redaktor naczelny tygodnika.
Okładkowym tematem pierwszego numeru jest historia sukcesów piłkarskiej Ligi Mistrzów. W wydaniu znajdzie się też ekskluzywny wywiad z Sobiesławem Zasadą – legendą polskich rajdów samochodowych, który specjalnie dla tygodnika opisuje Roberta Kubicę i jego szanse w rajdach WRC. Z kolei Tomasz Adamek opowiada na łamach magazynu o swoim przeżywaniu wiary w Boga, która daje mu siłę do uprawiania boksu i pokonywaniu własnych słabości. Ponadto, specjalnie dla czytelników tygodnika Łukasz Kruczek, trener polskich skoczków narciarskich, przedstawia zebrane przez siebie unikatowe statystyki, obrazujące, jak polskie skoki rosły w siłę od czasów Adama Małysza do dziś.
„TYGODNIK Przeglądu Sportowego”  będzie się ukazywał co środę w objętości min. 60 stron i w cenie 3,90 zł.

Dodaj komentarz