cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Avanti” z dodatkami lub bez nich

avanti 10 2014
Ukazał się nowy, październikowy numer „Avanti”. Wydanie prezentuje limitowaną jesienną kolekcję „Top Secret for Avanti” i zawiera specjalny prezent dla czytelniczek – kupon na zakupy w sklepach Top Secret z rabatem w wysokości 25%.
W numerze zadebiutuje nowa rubryka poradnicza „Moda XL” z propozycjami dla dziewczyn o bardziej obfitych kształtach. Po raz drugi na łamach „Avanti” pojawi się też rubryka „Moda zza kulis”, w której przedstawiane są zawody związane z modą – w październikowym wydaniu można przeczytać o fotografce mody Aldonie Kaczmarczyk i tym, co jest ważne w pracy fotografa modowego.
Październikowe „Avanti” przedstawia najszerszy przegląd modnych ubrań i akcesoriów na jesień: największy na rynku wybór modnych spódnic – aż 128 propozycji, ubrania ze skóry, 45 par botków na obcasie i praktyczne kalosze, fantastyczne ubrania z pianki, a także najmodniejsze modele bielizny do spania i hit jesieni – kapelusze.
W dziale Uroda czytelniczki znajdą opis trendów w makijażu na jesień 2014 i test baz pod makijaż, przegląd nowości do włosów, kremów do stóp, płynów do demakijażu i nowych zapachów, a także butik produktów kosmetycznych w stylu pin up, opisy nowych zabiegów kosmetycznych i testowanych spa, a w Poradach – wypowiedź eksperta i mnóstwo skutecznych kosmetyków dla osób z wrażliwą skórą.
Magazyn ukazał się w cenie 4,99 zł. Wydanie można też kupić z jednym z dodatków – perfumowanym peelingiem lub kremem do ciała marki Perfecta w trzech zapachach do wyboru. „Avanti” z dodatkiem kosztuje 9,99 zł.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz