cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Nagrody za Lubisie – program konsumencki w salonikach

LUBISIE_FINAL_NAKLEJKA2
W najnowszym programie konsumenckim, który obywa się w sieci handlowej Kolportera, opakowania po ciastkach Petitki Lubisie można wymieniać w salonikach Kolportera i salonach Top-Press na zestawy edukacyjne dla dzieci. Równocześnie w salonikach trwa inny program pn. „Kinder Misja Nagrody”.
Lubisiowe Zgadywanki
Żeby wziąć udział w programie, w dowolnym sklepie spożywczym należy kupić osiem Petitków Lubisiów, a następnie w saloniku Kolportera lub salonie Top-Press wymienić opakowania po ciastkach na jeden z trzech zestawów edukacyjnych. Promocją objętych jest sześć rodzajów ciastek Petitki Lubisie (wszystkie w opakowaniach 30 g): z nadzieniem czekoladowym, nadzieniem mlecznym, nadzieniem o smaku jogurtowo-bananowym, z musem truskawkowym, musem jabłuszkowym i musem z owoców leśnych.
Organizator programu przygotował 45 000 nagród gwarantowanych. Są to trzy zestawy edukacyjne „CzuCzu – Lubisiowe Zgadywanki” : „Odkrywam świat”, „Umiem więcej” oraz „Lubię wiedzieć”. W każdej książeczce znajduje się 150 edukacyjnych zabaw. Można wygrać więcej niż jeden zestaw, warunkiem jest zebranie kolejnych ośmiu opakowań po Petitkach Lubisiach (8 opakowań = 1 nagroda).
Program potrwa do 22 marca 2015 r. Listę saloników, w których wydawane są nagrody, można znaleźć na stronie www.lubisie.pl
Kinder Misja Nagrody
Przypomnijmy, że w styczniu br. w salonikach prasowych Kolportera i salonach Top-Press wystartował inny program konsumencki pn. „Kinder Misja Nagrody”, organizowany przez firmę Ferrero Polska Commercial. Klienci, którzy kupią odpowiednią liczbę produktów marki Kinder, mogą w salonikach wymienić opakowania na etui na telefon lub słuchawki.
Programem objęte są cztery rodzaje produktów marki Kinder: Kinder Pingui Cocco 30 g, Kinder Mleczna Kanapka 28 g, Kinder Maxi King 35 g i Kinder Pingui Chocco 30 g. Za zakup w dowolnym sklepie 10 produktów Kinder klient będzie mógł odebrać etui na telefon, a za zakup 20 – słuchawki z rozdzielaczem. Warunkiem otrzymania nagrody jest przyniesienie opakowań zakupionych słodyczy marki Kinder.
Program „Kinder Misja Nagrody” zakończy się 31 marca 2015 r. Na stronie internetowej www.misjanagrody.pl znajduje się wykaz saloników Kolportera, w których można odbierać nagrody.
RED

Dodaj komentarz