cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Sierpniowy „Traveler” już na rynku

ngt 8 2015
Najnowszy, sierpniowy numer „National Geographic Traveler” jest już dostępny jest na rynku. Redakcja „Travelera” postanowiła wyruszyć w różne zakątki naszego kraju, aby poznać go z trochę innej perspektywy.
Roztocze kajakiem, Kaszuby konno, Warmia rowerem, Poznań rikszą czy Warszawa metrem – to tylko niektóre warte poznania miejsca, jakie pojawiają się w temacie głównym magazynu.
– Niebanalny środek transportu to był nasz klucz do sierpniowego tematu numeru. Podglądaliśmy najpiękniejsze, najbardziej niezwykłe miejsca w naszym kraju. Z każdym kolejnym dniem nasz zachwyt rósł – tłumaczy we wstępie redaktor naczelna miesięcznika, Martyna Wojciechowska.
O czym jeszcze można przeczytać na łamach nowego numeru „Travelera”? Dzięki fotoreportażowi z Hiszpanii, czytelnicy dowiedzą się więcej o tradycji wznoszenia żywych wież z ludzi, jak w 48 godzin zwiedzić egzotyczną Hawanę, a także czy można tanio zorganizować wyprawę do Argentyny. Dodatkowo będzie można przeczytać relację z podróży na Wyspy Korzenne, reportaż o mormonach mieszkających w Salt Lake City oraz poznać miejsce miesiąca miesięcznika Traveler czyli przepiękną, leżącą na trzydziestu trzech wyspach, szwedzką Karlskronę.
(na podstawie informacji Burda Media)

Dodaj komentarz