cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Wysokie Obcasy Extra” z filmem „45 lat” na DVD

wysokie extra 1 2016
Na rynku ukazał się nowy, styczniowy numer miesięcznika Wysokie Obcasy Extra”. Jego czytelnicy dowiedzą się, jak sprawić, by początek roku był niezapomniany, kiedy wścieka się królowa Elżbieta II, jakie wartości ceni polityk Marek Borowski oraz na co liczą w nowym roku rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar i muzyk Tomasz Organek. Wydanie można kupić z filmem „45 lat” w reżyserii Andrew Haigha na DVD.
W styczniowym wydaniu „Wysokich Obcasów Extra” czytelnicy znajdą horoskop dla Polski w rysunkach m.in. Henryka Sawki i Andrzeja Milewskiego (Andrzej Rysuje), artykuł o prawdziwej polskiej kuchni, która powraca po latach zapomnienia, historię fotografki Julii Margaret Cameron, porady psychologa dotyczące tego, jak nie porzucać partnera oraz opis diet, które stają się współczesną religią.
Redakcja magazynu podpowie, dlaczego skromność nie uchodzi w karnawałowej Wenecji, doradzi, jak zmieniać swój wygląd metodą małych kroków i jakie zabiegi kosmetyczne wybrać, aby w 5 minut być gotową na bankiet. W numerze znajdą się również przepisy na karnawałowe drinki od Marty Gessler, przykłady barek-domów na wodzie oraz historia szwajcarskiego sera.
Styczniowe „Wysokie Obcasy Extra” można kupić z filmem „45 lat” na DVD. To współczesny dramat o małżeństwie, które w przeddzień swojej 45. rocznicy zaczyna się rozpadać. Film wyreżyserował Andrew Haigh, w rolach głównych wystąpili: Charlotte Rampling, Tom Courtenay oraz Geraldine James.
Nowy numer „Wysokich Obcasów Extra” ukazał się w czwartek, 17 grudnia br. w cenie 7,99 zł. Cena wydania z książką i filmem to 19,99 zł.
(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz