cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Drugi numer „Psychologii dla rodziców”

psychologia dla rodziców 2
„Psychologia dla rodziców”, wydanie specjalne „Wysokich Obcasów”, to zbiór tekstów dotyczących wychowania dzieci skupionych wokół tematu szkoły, który pojawił się już w kioskach i punktach sprzedaży. Na 124 stronach magazynu redakcja publikuje rozmowy z najlepszymi polskimi i zagranicznymi psychologami, którzy radzą, jak wspomóc rozwój dzieci i rozwijać ich talenty.– Dziś nastał czas ogrodników. Rodziców, którzy rozumieją, że ich zadaniem jest wspieranie naturalnego rozwoju dziecka, a nie formowanie go zgodnie ze swoimi wyobrażeniami i oczekiwaniami. Ogrodnicy wiedzą, że każde dziecko ma jakiś talent, należy tylko stworzyć mu odpowiednie warunki, by mogło go ujawnić – mówi Paulina Reiter, redaktorka naczelna „Wysokich Obcasów”.
Wydanie zostało podzielone na pięć rozdziałów dotyczących: szkoły, zasad wychowania, relacji rodzinnych, wpływu konsumpcji na dzieci oraz seksu i świadomości własnego ciała.
W numerze czytelnicy znajdą m.in. rozmowy z psycholożką dziecięcą Anną Kałubą-Korczak o tym, dlaczego w przypadku zdolnych dzieci zawodzą standardowe metody wychowawcze, a także wywiady: z Walterem Mischelem – poświęcony pomocy dziecku w osiągnięciu sukcesu oraz z Beatą Chrzanowską-Pietraszuk – odpowiadający na pytanie, dlaczego tylko 30 procent rozmów z dzieckiem powinno dotyczyć szkoły. Ponadto Leaonore Sarkozy doradzi, jak wspierać samodzielność naszych pociech, Ewa Wojdyłło zaproponuje „uwodzenie” dzieci, by chciały mieć bliski kontakt z rodzicami, a prof. Zbigniew Izdebski wytłumaczy, co robić, by młodzież zyskała rzetelną wiedzę seksualną.
Magazyn „Psychologia dla rodziców” będzie dostępny w punktach sprzedaży prasy przez ponad dwa miesiące. Numer kosztuje 13,99 zł i zawiera 124 strony w formacie 205×270 mm.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz