cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Twój Styl” dla mężczyzn

twoj-styl-dla-mezczyzn
„Twój STYL MAN” to pierwsze samodzielne wydanie specjalne magazynu „Twój STYL” przeznaczone dla mężczyzn, a jednocześnie kontynuacja rozpoczętej już w pierwszych latach istnienia Magazynu serii dodatków męskich.
„Twój STYL MAN” skierowany jest do mężczyzn świadomych swoich potrzeb, szukających inspiracji, zainteresowanych trendami, ceniących elegancję i styl.
W 172-stronicowym magazynie czytelnicy znajdą między innym materiały poświęcone następującym tematom: 10 typów męskiej kariery, 10 portretów nowoczesnych facetów. Dziennikarze podpowiedzą także, jak wychować szczęśliwego syna i córkę, jak dobrze ulokować pieniądze. Zdradzą, jak w łatwy sposób przedłużyć sobie życie o 10 lat.
„Twój STYL MAN”to także wiele innych zagadnień: męski dress code, trendowe gadżety, przewodnik, jak zadbać o urodę męskie zapachy, pielęgnacja brody, najmodniejsze fryzury oraz niezbędnik kulturalny. W piśmie nie zabraknie inspiracji kulinarnych, takich, jak 10 ekstremalnych potraw dla twardziela, sprawdzone przepisy na steki wołowe oraz wyjątkowe wina.
Na okładkę pierwszego numeru redakcja zaprosiła Marcina Prokopa, który opowiada o swojej drodze do sukcesu.
Wydanie specjalne „Twojego Stylu” ukazało się w cenie 11,99 zł .

Źródło: Bauer Media

Dodaj komentarz