cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Cztery Kąty” już na święta

cztery-katy-12-2016
153 pomysły na magiczne święta, sposoby na przeniesienie fotografii na tapetę, tkaninę i szkło, zestawienia mebli z różnych epok, przykłady polskich mieszkań pełnych inspiracji oraz dodatek specjalny z 65 propozycjami wspaniałych prezentów świątecznych – to wszystko znajdzie się w najnowszym, grudniowym wydaniu miesięcznika „Cztery Kąty”, które ukaże się w poniedziałek, 14 listopada br.
W numerze redakcja zaprezentuje wnętrza w wiekowej kamienicy, mieszkanie pełne żywych kolorów oraz zaaranżowane w szykownym nowojorskim stylu, a także 37,5 m2 po przebudowie. Czytelnicy dowiedzą się, jak przygotować efektowne ozdoby świąteczne, jak wybrać przydatne akcesoria do wypieków oraz najlepszy ekspres ciśnieniowy do kawy.
W specjalnym dodatku „Idą święta” czytelnicy znajdą 65 pomysłów na niebanalne gwiazdkowe prezenty dla najbliższych. Redakcja podzieli się również sprawdzonymi przepisami na wigilijne potrawy i podpowie, jak udekorować mieszkanie w tym magicznym czasie.
Grudniowe wydanie „Czterech Kątów” pojawi się na rynku w poniedziałek, 14 listopada br. W numerze znajdzie się ponad 70 kuponów uprawniających do zniżek do -70% w ponad 750 sklepach stacjonarnych i internetowych w całej Polsce podczas wielkiego „Weekendu Zniżek” w dniach 26-27 listopada br.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz