cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Nasz Kolporter” – wydanie marcowe już dostępne

Jak zawsze zachęcamy Was do przeczytania najnowszego numeru „Naszego Kolportera” – ukazało się już marcowe wydanie.

Najważniejszy temat to ewolucja, jaką na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat przeszedł polski handel.  Supermarkety, hipermarkety i dyskonty stały się już codziennością, ubyło za to małych prywatnych sklepów oraz kiosków. To jednak sklepy małoformatowe stanową nadal o sile polskiego handlu i właśnie do nich – oraz do saloników – w dużej części przeniosła się sprzedaż prasy.

W marcowym numerze redakcja „NK” proponuje oczywiście wiele innych różnorodnych materiałów. M.in. artykuł o wzroście dostaw prasy do miejscowości liczących poniżej 5 tysięcy mieszkańców, a także rozmowę z kierownikiem Regionalnej Sieci Sprzedaży w Katowicach, Norbertem Malinowskim.

Z tematów pozabranżowych polecamy Wam wywiad z Mikołajem Cieślakiem, znanym z Kabaretu Moralnego Niepokoju i roli Mariusza w „Uchu Prezesa”, jak również tekst o geniuszu, który został terrorystą (to w „Historii prasy”). Stali czytelnicy firmowego miesięcznika wiedzą rzecz jasna, co można jeszcze znaleźć w najnowszym wydaniu: m.in. humor Angory, horoskop, krzyżówkę i przepisy kulinarne.

Przyjemnej lektury!

Marcowy „Nasz Kolporter” w wersji elektronicznej dostępny jest TU