cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Drużyna Kolportera podwójnym mistrzem Polski

20130916_122634
Kolejny wielki sukces odniosła piłkarska drużyna Kolportera. Podczas rozegranych w Rewalu VII Międzybranżowych Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej sześcioosobowej, reprezentacja naszej Firmy zajęła I miejsce i zdobyła mistrzostwo Polski. Po ten sam tytuł sięgnęła w III Mistrzostwach Polski Branży Poligraficznej, Papierniczej i Opakowań, również rozegranych w Rewalu.
Turniej, który odbył się w Rewalu w dniach 14 i 15 września br., jest największą imprezą tego typu organizowaną w Polsce. Uczestniczyło w nim 80 drużyn z całego kraju. W finale głównego turnieju Kolporter pokonał zespół KGHM Polska 2:0. Identycznym wynikiem zakończył się finał mistrzostw branży poligraficznej, w którym  reprezentacja Kolportera zwyciężyła Dekorglass Działdowo.
Łącznie zawodnicy Kolportera rozegrali  jedenaście meczów i wszystkie wygrali. Strzelili 34 bramki , tracąc tylko cztery. Najlepszym piłkarzem całego turnieju, tzw. MVP,  został kapitan drużyny Kolportera Mariusz Pietrzak, wyróżnienie otrzymał również Arkadiusz Piskorski.
Przypomnimy, że w tym roku Kolporter zdobył również Mistrzostwo Polski  w halowej piłce nożnej.
Podczas mistrzostw Polski w Rewalu drużyna Kolportera grała w następującym składzie: