cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Egmont wydaje miesięcznik „Animal Planet”

Portfolio czasopism wydawnictwa Egmont poszerzyło się o popularnonaukowy miesięcznik dla miłośników zwierząt „Animal Planet”. Pismo kierowane jest do dzieci w wieku 6-12 lat, ale nie tylko. Pierwszy numer już na rynku.
 

Bohaterowie magazynu są mieszkańcami różnych zakątków świata, ale wśród nich nie zabraknie również domowych ulubieńców. Gazeta ma za zadanie przybliżyć dzieciom świat natury i środowisko w jakim żyją zwierzęta oraz zaangażować najmłodszych do poznawania otoczenia. Podział każdego numeru na stałe rubryki ułatwia dotarcie do ulubionych informacji, ciekawostek czy zadań. Wśród nich będą: Twórz, Odkrywaj, Ucz się i Poznawaj.
Zadania, łączące umiejętności logicznego myślenia, sprawdzające spostrzegawczość i wiedzę z zakresu świata zwierząt (eksperymenty, krzyżówki, puzzle, zagadki, quizy) znajdą się na stronach Twórz. W sekcji Odkrywaj będą ciekawostki dotyczące zwierząt z całego świata, czy interesujące miejsca, które warto odwiedzić. Rubryka Ucz się zawiera oryginalne i przystępnie podane informacje dotyczące różnych gatunków zwierząt, ich środowiska i zwyczajów. Natomiast artykuły przedstawiające osoby, którym nie obcy jest los zwierząt, listy czytelników, czy zdjęcia ich zwierzaków znajdą się na stronach Poznawaj!
„Animal Planet” łączy świat ludzi i zwierząt, a wszystko to na najwyższym poziomie okraszone dobrej jakości zdjęciami zwierzaków z całego świata! W numerze pierwszym dodatkowo atrakcyjny prezent – naklejki. Na rynku czasopismo jest dostępne od 25 stycznia 2012 r., a cena egzemplarza wynosi 5,99 zł. Pismo ukaże się w nakładzie 50 000 egzemplarzy.
Lektura czasopisma ma za zadanie z młodych odbiorców uczynić ekspertów w niezwykłej dziedzinie wiedzy, jaką jest fauna naszej planety. Wkrótce pod marką Edukacyjny Egmont pojawią się również książki Animal Planet. Wśród nich m.in. „Niezwykłe wędrówki”, seria tytułów „Niepojęty świat zwierząt”, „Czy mnie znasz?”, a także „Życie dzikich zwierząt”.
Miesięcznik „Animal Planet” można kupić w salonikach prasowych Kolportera i salonach Top-Press.
(na podstawie informacji wydawnictwa Egmont)

Dodaj komentarz

Komentarz do “Egmont wydaje miesięcznik „Animal Planet””