cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Majowy „Harper’s Bazaar” z Monicą Belluci

Harpers-Bazaar_MONICA-BELLUCCI-836x1024
Na okładce majowego numeru „Harper’s Bazaar” pojawiła się zjawiskowa Monica Belluci. Jedną z głównych atrakcji numeru jest oryginalny akcent polski – monumentalna produkcja Kabaret Starszych Panów z udziałem polskich artystów i najbardziej znanych polskich projektantów.
Wiosenna odsłona „Harper’s Bazaar” zaprasza wraz z Monicą Belluci do świata bajecznie kolorowych sukienek zaprojektowanych przez zaprzyjaźniony z aktorką duet Dolce&Gabbana. A wszystko to w tropikalnej scenerii, zaaranżowanej w paryskiej kamienicy i sfotografowane przez duńską fotografkę Signe Vilstrup.
Wydarzeniem numeru jest wyjątkowa sesja dedykowana Jerzemu Wasowskiemu, którego setna rocznica urodzin przypada właśnie w maju. Do sesji zaproszeni zostali polscy artyści, projektanci i twórcy estrady.  Zobaczymy Danutę Stenkę w sukience uszytej specjalnie dla niej przez Macieja Zienia, Magdalenę Cielecką w kreacji Gosi Baczyńskiej, Olgę Frycz ubraną przez Anię Kuczyńską, Grażynę Szapołowską w garniturze od Tomka Ossolińskiego, Szymona Majewskiego prezentującego nową linie G Roberta Kupisza i Filipa Bobka w skórzanych spodniach i płaszczu Mariusza Przybylskiego. Każda para inscenizuje na zdjęciach swoją ulubioną piosenkę z Kabaretu Starszych Panów, pokazując jednocześnie uniwersalność tych wyjątkowych utworów. Dopełnieniem sesji jest obszerny wywiad z Grzegorzem Wasowskim, a jubileuszowe obchody zamyka wspomnienie Bohdana Butenki – ilustratora książeczek dla dzieci, w tym słynnego Gapiszona oraz Gucia i Cezara – który był także autorem kostiumów i scenografii do Kabaretu Starszych Panów.
To nie jedyny polski akcent majowego „Harper’s Bazaar”. W numerze pojawi się także sesja śledząca wpływy wschodnie „W teatrze Kubuki” ze zdjęciami Artura Wesołowskiego i w stylizacji Anny Poniewierskiej.
Kolejną atrakcją majowego wydania jest sesja mody przygotowana przez Carine Roitfeld „Ochronka dla zwierząt”, gdzie modelki prezentują jej ulubione kolekcje Prefall 2013. Przegląd najmodniejszych butów letniego sezonu będzie można obejrzeć śledząc sesję „W drodze”.
Ponadto w numerze pojawia się Lady Punk Vivienne Westwood, Salvador Dali i jego związki z amerykańskim Harper’s Bazaar, jak również najbardziej znany projektant butów Christian Louboutin, który zaprosił redakcję do swojego  paryskiego mieszkania.
W sekcji kultura tym razem cała prawda o autobiograficznym filmie Beyonce, najciekawsze pozycje z tegorocznego festiwalu filmów dokumentalnych Planete+ Doc, jak również recenzje wystaw, albumów, płyt, książek i zapowiedzi koncertów.
(na podstawie informacji Marquard Media Polska)

Dodaj komentarz