cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Październikowy „Nasz Kolporter” już dostępny!

Zachęcamy Was do lektury najnowszego, październikowego wydania „Naszego Kolportera”. Waszej szczególnej uwadze polecamy w wywiad z Grzegorzem Fibakiewiczem. Prezes Kolportera odnosi się w tym tekście do sytuacji na rynku dystrybucji prasy, wyjaśnia również nieporozumienia i nieścisłości, jakie pojawiły się w mediach.

W najnowszym wydaniu firmowego miesięcznika przeczytacie również artykuł o tym, co wydawcy przygotowują na stulecie niepodległości Polski, rozmowę z popularnym aktorem Piotrem Adamczykiem, który zagrał polskiego pilota w filmie o Dywizjonie 303, oraz tekst o najgłośniejszym procesie sądowym w przedwojennej Polsce, czyli „sprawie Gorgonowej”.

Warto oczywiście zapoznać się z innymi materiałami z bieżącego numeru. „Nasz Kolporter” przypomina m.in., jak przed laty – gdy jeszcze oddziałach nie było systemu skanowania i regałów z wyświetlaczami – odbywało się rozdzielanie czasopism i rozliczanie zwrotów. I jak zawsze polecamy Wam stałe rubryki: horoskop, krzyżówki, przepisy kulinarne oraz humor „Angory”.

Dodaj komentarz