cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Nowy numer magazynu „Dom&Wnętrze”

dom wnetrze 9 2016
W czwartek, 18 sierpnia br. na rynku pojawił się wrześniowo-październikowy numer magazynu „Dom&Wnętrze”. Nowe wydanie pisma, ukazującego się po raz pierwszy jako dwumiesięcznik, zaprezentuje m.in. sześć inspirujących aranżacji miejsc do pracy, nowojorski loft skandynawskiego designera oraz kameralny warszawski azyl scenografa Borysa Kudlicki.
W numerze redakcja przedstawia wyjątkowe wnętrza: segment z lat 30. urządzony w niezwykłych, neonowych barwach, surowy beton w domu w Finlandii, pomysłowo urządzony apartament w najwyższym wieżowcu w Polsce oraz skandynawskie klimaty w lofcie na Manhattanie. Czytelnicy znajdą w numerze również obszerną relację z Biennale Architektury w Wenecji, pomysły na aranżację kuchni w czterech najmodniejszych stylach, dziesięć propozycji designerskich półek na książki oraz najnowocześniejszych podłóg, a także – w dziale „Ikony designu” – opis dywanu „Japanese Folklore” projektu Jaime Hayona.
Wrześniowo-październikowy numer magazynu „Dom&Wnętrze” pojawił się w punktach sprzedaży w cenie 12,99 zł, w objętości 172 stron.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz